Acun Ilıcalı, Exxen’in ilk yarışması Fight Club’ın fragmanını paylaştı

Acun Ilıcalı, Exxen’in ilk yarışması Fight Club’ın fragmanını paylaştı

Acun Ilıcalı, resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla Exxen’de yayınlanacak yeni yarışmasını duyurdu. 11 dövüşçünün aynı evde kaldığı Fight Club isimli yarışmada Bilgehan Demir de yer alacak.

2021’in başlarında yayın hayatına başlayacağı belirtilen Exxen ile ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Acun Ilıcalı, resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda Exxen’de yayınlanacak olan yeni programı Fight Club‘ın tanıtım videosunu takipçilerine sundu.

Acun Ilıcalı, Instagram hikâyelerden paylaştığı videoda 11 adet dövüşçünün yer aldığı Fight Club programının duyurusunu resmen gerçekleştirdi. Paylaşılan videoya göre Exxen izleyicileri, 11 adet dövüşçünün aynı evde yaşadığı bir yarışmayla karşılaşacak.

Ayrıca yarışmada dövüş sporları spikerliğiyle tanınan usta spiker Bilgehan Demirve Acun Ilıcalı’nın sevilen yarışması Survivor’ın eski şampiyonlarından Avatar Atakan olarak bilinen Çağan Atakan Arslan da yer alacak.

1 Ocak‘ta izleyicilere sunulacak olan Exxen için şu ana kadar duyurulmuş ve henüz söylenti aşamasında kalmış birçok proje bulunuyor. Platformda Fight Club gibi yarışma formatlarına ek olarak çeşitli diziler ve belgeseller de yayınlanacak.

Kaynak:HaberGlobal

Mısır Patlağı

Benzer Yazılar