Wonder Woman 3 resmi olarak duyuruldu

Wonder Woman 3 resmi olarak duyuruldu

2.filmin gösterime girmesinin ardından Warner Bros yaptığı açıklama ve yayınlanan bilgiler ile birlikte Wonder Woman 3 filmini resmi olarak duyurdu.

Wonder Woman 3 duyuruldu. Warner Bros yaptığı açıklama ile birlikte DC sinema tarafının en güçlü markalarından biri haline gelen Wonder Woman’ın yeni filminin resmi oalrak yapım aşamasında olduğunu belirtti. Serinin bu üçüncü halkasında seriden aşina olduğumuz Gal Gadot ve Patt Jenkins ikilisi tekrar bir araya gelecek. 

Wonder Woman 1984 rakamları açıklandı

Bildiğiniz gibi Covid-19 sebebiyle bir türlü gösterime giremeyen Wonder Woman 1984 için bir açıklama yapılmış ve filmin diğer Warner Bros yapımlarında olacağı gibi hem sinema hem de HBO Max üzerinden yayınlanacağı açıklanmıştı. Hafta sonu Amerika’da gösterime giren WW84 ilk haftasında 2100 kişi tarafından izlenerek 16.7 milyon dolarlık bir hasılat elde edebildi. Dünya genelinde ise 42 ülkede gösterime giren film toplamda 36.1 milyon dolarlık hasılat elde etmiş. Tabi bu rakamlar için çoğu sinema salonlarının kapalı olduğunu ve filmin sınırlı sayıda salonda gösterime girdiğini de göz önüne almak gerek. Zaten bu düşük rakamlara rağmen pandemi döneminde en yüksek gelir açılışını elde eden film ünvanını da almış oldu.

Diğer taraftan Wonder Woman 1984 aldığı puan ve eleştiriler ile hayal kırıklığı yaratmışa benziyor. Filmin 60 binden fazla kişinin oyladığı imdb puanı an itibari ile 5.8 olmuş durumda. Metacritic puanına baktığımızda 55 kritikten 59 puan ortalamasını yakaladığını görüyoruz. Kullanıcı puanı ise sadece 4.5 ortalamasına kavuşmuş. Filmin Rotten Tomatoes puanı ise an itibari ile %65 olmuş.

Wonder Woman 3 duyurusuna dönecek olursak bu resmi duyuru dışında filmle ilgili başka bir açıklama yapılmadı. Filmin diğer oyuncuları, konusu ve tabi ki gösterim tarihi muhtemelen ilerleyen dönemlerde açıklanacak. Zaten gösterime girmesi ve çekimlerin başlaması için Warner Bros’un pandemi döneminin geçmesini bekleyeceği tahmin ediliyor.

Kaynak:merlininkazani.com

Benzer Yazılar