Walking Dead yapımcısı ‘Last of Us dizisi şahane olacak’

Walking Dead yapımcısı ‘Last of Us dizisi şahane olacak’

Walking Dead dizisinin ana yapımcısı olan Scott Gimple, Last of Us dizisi için oldukça heyecanlı olduklarını dile getirmiş.

The Last of Us dizisi şu sıralar oyuncuların en çok beklediği yapımların başında geliyor. Henüz ön prodüksiyon aşamasında olan dizi bildiğiniz gibi HBO kanalı tarafından duyurulmuş ve oyunun senaryo yazarı ve yönetmeni olan Neil Druckmann’ın da projede aktif olarak yer aldığı açıklanmıştı. Tabi HBO gibi bir kanalda yer alıyor olması prodüksiyon açısından diziye olan beklentileri de oldukça arttırıyor. Tabi tüm bunların yanı sıra dizinin arkasında yer alan Craig Mazin ismini de unutmamak lazım. Kendisi Çernobil dizisi ile büyük bir başarıya imza atmıştı.

Last of Us dizisi için heyecanlı bekleyiş sürüyor

Tabi The Last of Us hikayesinde zombiye benzeyen enfeksiyonluları göz önüne alacak olursak TV tarafında akla ilk olarak Walking Dead dizisi geliyor. Dizinin ana yapımcılarından biri olan Scott Gimple, The Last of Us dizisi hakkında bazı açıklamalarda bulunmuş ve bu konuda oldukça heyecanlı olduklarını dile getirmiş.

The Last of Us oyunu için “mükemmel bir oyundu” diyen Gimple, dizi ile ilgili şu açıklamalarda bulunmuş; “Oyunu gerçekten harikaydı. Bu projeye dahil olan çok yetenekli isimler var. The Last of Us hikayesinin Walking Dead hikayesine göre çok daha farklı olduğunu düşünüyorum. Bu çok ama çok farklı bir yaklaşım.”The Last of Us dizisi aslında oyun ile benzer atmosfer ve kurguya sahip olmasına karşın farklı karakterleri ve hikayeyi baz alacak.

kaynak:merlininkazanı

Benzer Yazılar