Tom ve Jerry filminin posteri yayınlandı

Tom ve Jerry filminin posteri yayınlandı

2021’de vizyona girmesi planlanan Tom ve Jerry filminin ilk posteri yayınlandı. Chloe Grace Moretz ve Michael Pena’nın başrolünü paylaştığı film, Jerry’nin hain planlarını engellemek için Tom ile anlaşan genç bir kadının hikayesini konu alıyor. Kevin Costello tarafından kaleme alınan ve Tim Story’nin yönetmen koltuğuna oturduğu live action filmi Joseph Barbera ile William Hanna‘nın klasik karakterlerine dayanıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Chloë Grace Moretz (Neighbors 2: Sorority Rising, The Addams Family), Michael Peña (Cesar Chavez, American Hustle, Ant-Man), Rob Delaney (Deadpool 2, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw), Colin Jost (How to be Single, Saturday Night Live) ve Ken Jeong (Crazy Rich Asians, The Hangover, Transformers: Dark of the Moon) gibi başarılı isimler yer alıyor.

Tom ve Jerry, 5 Mart 2021’de sinemalarda!

Çok sevilen kovalamaca Jerry’nin New York’a taşınıp, yüzyıllardır en iyi düğünlerin gerçekleştiği otel’de Tom’dan kurtulmak için onu düğün planlayıcısı olarak işe aldırmasıyla yeniden alevlenir. Tim Story’in yönettiği filmde bu kedi fare kovalamacası başkalarının sahip olduğu işi, düğün ve otelin mahvolma ihtimalini karşı karşıya getirir. Bu iki ezeli rakibin günÜ kurtarmak için birlikte çalışmaları gerekmektedir.

Yöneticiği yapımcılığı Tim Story, Adam Goodman, Steven Harding, Sam Register, Jesse Ehrman, ve Allison Abbate’in üstlendiği yaratıcı kamera arkası ekibinde görüntü yönetmeni Alan Stewart, yapım tasarımcısı James Hambidge, editör Peter S. Elliot, kostüm tasarımcısı Alison McCosh bulunuyor. Filmin müzikleri ise, Christopher Lennertz tarafından bestelendi. Filmin dağıtımı Warner Bros. Pictures. tarafından gerçekleşecek.

Tom ve Jerry, 5 Mart 2021 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak.

kaynak:merlininkazanı.com

Benzer Yazılar