Tom Hiddleston’lı Loki Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

Tom Hiddleston’lı Loki Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

Marvel’ın Loki dizisinden ilk fragman yayınlandı. Tom Hiddleston’ın başrolünü üstlendiği dizi, önümüzdeki yıl izleyici ile buluşacak.

Avengers: Endgame ile Marvel Sinematik Evreni’nde bir dönemi kapatan Marvel, bundan sonra sinematik evrenini sadece filmlerle değil, film ve dizilerle şekillendirecek. Marvel Sinematik Evreni‘nde yer alan karakterleri barındıran bu diziler, sinematik evrende olup bitenlere doğrudan etki edecek. Disney+‘ta izleyici ile buluşacak bu diziler, bu özellikleriyle Agents of S.H.I.E.L.D., Daredevil, Runaways gibi eski Marvel dizilerinden çok daha ayrı bir yerde duracaklar.

Marvel Sinematik Evreni’nin mimarı olan Kevin Feige‘nin önderliğinde hazırlanan bu Disney+ dizilerinden biri de Thor filmlerinden tanıdığımız Loki‘nin solo dizisi olacak. Karakterle aynı adı taşıyan dizi için tanıtım çalışmalarına başlayan Disney, bu gece düzenlenen Investor Day etkinliği kapsamında diziden ilk fragmanı yayınladı.

Tom Hiddleston’lı Loki Dizisi, Önümüzdeki Yıl İzleyici ile Buluşacak

https://youtu.be/G4JuopziR3Q

Avengers: Engame’de yaşananlardan doğrudan etkilenecek olan Loki dizisi, filmde Uzay Taşı’nı alıp kaçan karakterin bu noktadan sonra yaşadığı maceraları konu alacak. Dizi hakkında bilinenler oldukça kısıtlı olsa da, Loki’nin dizide farklı zamanlara ve farklı evrenlere yolculuk edeceği biliniyor.

Rick and Morty’nin senarist ekibinde yer alan Michael Waldrontarafından hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Sex Education ve Daybreak gibi dizilerle tanınan Kate Herron oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Tom Hiddleston’a Sophia Di MartinoOwen Wilson, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw gibi isimler eşlik ediyor.

Önümüzdeki yıl Disney+’ta izleyici ile buluşacak diziden yayınlanan ilk fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Collider

Benzer Yazılar