PlayStation en büyük özel oyunlarından birini kaybediyor olabilir

PlayStation en büyük özel oyunlarından birini kaybediyor olabilir

PlayStation -bildirilene göre- geçen yıl yayınlanan en büyük özel oyunlarından birini kaybediyor olabilir. Bildiğiniz gibi geçen yıl PlayStation 4 özel oyunları için oldukça iyi bir yıldı. Ghost of Tsushima, The Last of Us Part II, Persona 5 Royal gibi birçok büyük oyun 2020 yılında yayınlandı. Aynı zamanda Final Fantasy VII Remake de geçtiğimiz yıl yayınlanan PS4 özel oyunları arasında bulunuyordu. Yeni yılda PS5 için de çıkacağı söylenen oyun artık PS özel oyunu olarak kalmayacak gibi görünüyor, bildirilene göre oyunun PC sürümü de bu yıl gelecek.

Final Fantasy VII Remake PlayStation özel oyunu olarak kalmayabilir

ResetEra kullanıcısı ve içeriden biri olan KatharsisT tarafından bildirilene göre Square Enix oyunu PS5 için bu yılın içinde duyuracak. Ancak söylenti buradan da öteye giderek aynı zamanda Final Fantasy VII Remake için bir PC sürümünü de işaret ediyor. Şimdi bu bazılarımıza göre sürpriz gibi gelse de daha önce bahsi geçen bazı sızıntı ve söylentiler bugün duyduklarımızı destekler durumda. Hatta daha önce oyunun Xbox konsolları için de yayınlanacağı söylenmişti fakat KatharsisT tarafından yapılan bildiri Xbox ismini içermiyor.

Ne yazık ki şimdilik bundan daha fazla ayrıntıya sahip değiliz. Ayrıca burada bildirilen hiçbir şeyin resmi olmadığını, birer söylenti olduklarını hatırlayıp ona göre yaklaşmakta fayda var. Kaynak hali hazırda birçok kişi tarafından güvenilir kabul edilse de bu tarz bildirilerin doğruluğu hiçbir zaman kesin değildir. Daha önce de bu tarz sızıntı ve söylentilerin havada kaldığına şahit olmuştuk.

Kaynak:merlininkazani.com

Benzer Yazılar