Netflix’in Yeni Dizisi The Haunting : Bly Malikânesi , İzleyenlerin Uykularını Kaçırdı

Netflix’in Yeni Dizisi The Haunting : Bly Malikânesi , İzleyenlerin Uykularını Kaçırdı

The Haunting : Bly Malikânesi‘ni izleyen Netflix aboneleri, dizi için ortak bir yorumda bulundu: uyku kaçırıyor. İzleyenlere göre dizi, beklentinin çok üzerinde bir etkiye sahip.

Dünyanın en büyük çevrimiçi yayın servislerinden Netflix, 2018’de yayınlanan ve kısa sürede hit olan The Haunting: Tepedeki Ev’in ikinci sezonunu onayladığında herkes, birinci sezonla benzer formatta, farklı olayların konu edinildiği bir yeni sezon bekliyordu.

Geçtiğimiz cuma günü (9 Ekim) yayınlanan The Haunting: Bly Malikânesi ise hem birkaç oyuncu dışında tamamen yeni bir yapım olarak karşımıza çıkması hem de fazlasıyla etkileyici bir içeriğe sahip olmasıyla beklentilerin üzerinde bir iş ortaya koyuyor.

Bu haberimizde The Haunting: Bly Malikânesi’nin tüm sezonunun seyirciler üzerinde bıraktığı etkiyi ele alacağız. Zira en azından Twitter kullanıcılarının yorumlarına bakacak olursak dizi, izleyenlerin uykularını kaçırmaya yetiyor.

The Haunting: Bly Malikânesi’nin 9 bölümlük sezonunu tek oturuşta bitiren bazı Netflix aboneleri, paylaştıkları Tweetler ile dizinin etkisinden çıkamadıklarını, hatta uykularının kaçtığını ifade ediyorlar.

The Haunting: Bly Malikânesi için gelen Twitter yorumları

Kaynak:Webtekno

Benedict Cumberbatch, Spider-Man 3’te Doctor Strange Olarak Yer Alacak

Mısır Patlağı

Mısır Patlağı

http://misirpatlagi.com

Benzer Yazılar

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir