Locke and Key’, Üçüncü Sezon Onayı Aldı

Locke and Key’, Üçüncü Sezon Onayı Aldı

Netflix, sevilen fantastik dizi “Locke and Key” için üçüncü sezon onayı verdi. Ek olarak, dizinin yönetici yapımcısı ve yardımcı programcı Meredith Averill, TV ve diğer projeler için Netflix’le genel bir anlaşma imzaladı. Yenileme haberi, gösterinin 2021’de başlayacak olan ikinci sezonunun prömiyerinden önce gelmiş oldu.

Prodüksiyon, bu hafta Toronto’da ikinci sezon için tamamlanıyor ve üçüncü sezon prodüksiyonu 2021’in başlarında başlayacak. Averill, “Netflix’te sürekli desteklendiğimi, zorlandığımı ve ilham aldığımı hissettiğim bir ev bulduğum için inanılmaz derecede minnettarım. İlişkimizi sürdürmeyi ve genişletmeyi dört gözle bekliyorum.” dedi. Dizi, Joe Hill ve Gabrielle Rodriguez tarafından yazılan IDW Entertainment çizgi roman serisine dayanıyor. Dizide, babaları gizemli koşullar altında öldürüldükten sonra, üç Locke kardeş ve annelerinin atalarının evlerine, Keyhouse’a taşınmaları sonrasını anlatıyor. Babalarının ölümüyle bağlantılı olabilecek sihirli anahtarlarla dolu bir macera onları bekliyor. Locke kardeşler farklı anahtarları ve benzersiz güçlerini keşfederken, gizemli bir iblis uyanır ve onları çalmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Başrollerde, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Darby Stanchfield, Laysla De Oliveira, Aaron Ashmore, Petrice Jones ve Griffin Gluck yer alıyor. Netflix’in genel anlaşmalardan sorumlu başkan yardımcısı Brian Wright, “Carlton ve Meredith, Locke and Key’de inanılmaz bir dünya inşa ettiler ve Locke’ların üçüncü sezona daha fazlası için geri döneceği için heyecanlıyız. Sınıfının en iyisi için keskin bir göze sahip olan, korku ve doğaüstü hikaye anlatımında yetenekli bir içerik oluşturucu olan Meredith Averill ile yaratıcı ortaklığımızı genişletmekten mutluluk duyuyorum.” dedi.

Cuse ve Averill’le birlikte dizinin diğer yönetici yapımcıları Take 5 için John Weber ve Frank Siracusa, IDW’den Kevin Lafferty, Hill, Ted Adams, Chris Ryall ve Lydia Antonini, Andy Muschietti, Barbara Muschietti ve David Alpert olurken, Circle of Confusion adına Cuse bu ekibe katılıyor. Cuse yaptığı kısa açıklamada, “Üçüncü sezonda Locke ailesi için bazı inanılmaz maceralarımız var ve hikayemizi Netflix’teki harika ortaklarımızla anlatmaya devam etmek için daha heyecanlı olamazdık” dedi.

kaynak:beyazperde.com

Benzer Yazılar