God of War ekibi yeni bir oyun daha geliştiriyor

God of War ekibi yeni bir oyun daha geliştiriyor

Şu sıralar God of War Ragnarok yapımına devam eden Sony Santa Monica stüdyosunun yeni bir oyunu daha ortaya çıktı.

God of War oyunlarından hatırladığımız Sony Santa Monica Stüdyosu bildiğiniz gibi Playstation kanadının en önemli stüdyolarının başında geliyor. God of War oyunları dışında Playstation için çıkan farklı yapımlara da destek olan firma anlaşılan şu sıralar yoğun bir işleyiş içerisinde. Çünkü firmanın yeni bir oyun üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

God of War ekibi duyurulmamış bir proje daha geliştiriyor

Santa Monica ekibi şu sıralar sadece kısa bir teaser videosunu gördüğümüz God of War Ragnarok üzerinde çalışıyor. Fakat firmanın açtığı iş ilanına göre duyurulmamış bir projeleri daha bulunmakta. Santa Monica stüdyosunun resmi sosyal medya hesaplarından bir iş ilanı açıldı ve bu ilanda duyurulmamış bir projeleri için deneyimli sanat yönetmeni aradıklarını belirtmişler.

Yine aynı açıklamada iş tanımında “ekibimize sınıfının en iyisi görsel kaliteyi sunma konusunda rehberlik etmek ve ilham vermek için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, buradan başvurun” ifadelerine de yer verilmiş. 

Açıkçası ana geliştirici olarak Sony Santa Monica stüdyosunun uzun süredir sadece God of War oyunları üzerinde çalıştığını biliyoruz. Bu iş ilanında duyurulmamış ibaresi yeni projenin zaten duyurulan God of War Ragnarok olmadığını gösteriyor.


Kaynak: Merlin’in Kazanı

Benzer Yazılar