FIFA 21 ‘in Resmi Oynanış Tanıtımı Yayınlandı (Video)

FIFA 21 ‘in Resmi Oynanış Tanıtımı Yayınlandı (Video)

FIFA serisini sevenlerin merakla beklediği FIFA 21 , sonunda resmi oynanış videosuna kavuştu. EA, yayınladığı videoda oyunun mekaniklerinden bahsetti. FIFA 21 , daha gelişmiş oynanış elementlerine sahip olacak.

FIFA 21‘e dair bugüne kadar pek çok şey duyduk. Ancak hiç FIFA tarafından yayınlanmış bir oynanış videosuna rastlamadık. Bugünse FIFA, oyuncuların görmeyi istediği o oynanış videosunu sonunda yayınladı. EA SPORTS FIFA YouTube kanalında bugün yayınlanan videoda oyunun oynanış elementlerine yer verildi.

Oyuncular, yeni oyunla birlikte daha gelişmiş oyuncu pozisyonlanmasına, daha iyi gol fırsatlarına ve oyuncu tarafından kontrol edilen koşulara sahip olacaklar.Oyuncular, hızlı ayak hareketleri yaparak rakiplerini alt etmenin bir yolunu arayacak. Bununla birlikte videoya göre oyuncular, R1 tuşu ve sol analog çubuğu kullanarak topa daha iyi hakim olabilecekler.

fifa 21

FIFA 21, 9 Ekim 2020 tarihinde çıkış yapacak. Oyunu 14 Ağustos’a kadar Ultimate Sürüm ön siparişiyle satın alanlar, FUT 21 takımları için satılamayan Dikkat Çekenler oyuncusu kazanacaklar. Bununla birlikte FIFA 22 yayınlanmadan önce FIFA 21’in PlayStation 4 veya Xbox One’da satın alanlar, oyunu yeni nesil oyun konsollarına hiçbir ücret ödemeden yükseltebilecekler.

kaynak:webtekno.com

Bu yaz bizi heyecanlandıran 10 PlayStation 5 oyunu

Mısır Patlağı

Mısır Patlağı

http://misirpatlagi.com

Benzer Yazılar

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir