Epic Games, Fiyatı 69 TL Olan Tropico 5’i Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 69 TL Olan Tropico 5’i Ücretsiz Yaptı

Epic Games’in bugünkü ücretsiz oyunu olarak karşımızda Tropico 5 var. Satış fiyatı 69TL olan oyunu nasıl edinebileceğinizi açıklıyoruz.

Her hafta yeni ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya kapsamında platformun kullanıcıları, 15 gün boyunca her gün en az 1 yeni ücretsiz oyuna kavuşacak.Başka platformlarda zaman zaman yüksek bedellere satılan oyunları da ücretsiz olarak sunan Epic Games, şimdi fiyatı 69,00 TL olan Tropico 5 oyununu ücretsiz yaptı.

Tropico 5 Fragmanı

Diktatör olmanın o kadar da kolay bir şey olmadığını gördüğümüz Tropico serisine dahil olan bu oyunda, bir kez daha küçük ada ülkesi Tropico’ya geri dönüyoruz. Bir kolonici olarak geldiğimiz bu ülkede, hükümranlığımız nesiller boyunca devam ediyor ve biz de ülkeyi 21. yüzyılın bile ötesine taşıyoruz.

Tropico yapı olarak bir strateji ve simülasyon oyunu, bir ülkenin idaresini elimize alıyoruz. Yine de bu oyunu farklı kılan özelliği, yönettiğimiz ülkenin bir muz cumhuriyeti olması. Halkını gözeten bir başkan da olsanız, acımasız bir diktatör de olsanız ülkenin bu hali pek değişmiyor.

Tropico 5‘te daha önceki oyunlardan daha karmaşık bir ticaret sistemi karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu oyunla birlikte ilk defa Tropico oyuncuları hem birbirlerine karşı hem de rakiplerine karşı mücadele edebiliyorlar. 

Kaynak:webtekno.com

Benzer Yazılar