6 yaşındaki genç kahraman kardeşini köpek saldırısından kurtardı

6 yaşındaki genç kahraman kardeşini köpek saldırısından kurtardı

ABD’de 4 yaşındaki kardeşini köpek saldırısından kurtarmak için araya giren 6 yaşındaki Bridger, “Biri ölecekse bu ben olmalıydım diye düşündüm” dedi. küçük kahramanın yüzüne 90’dan fazla dikiş atıldı. Kardeşini köpek saldırısından kurtardı .

ABD’de, dört yaşındaki kız kardeşini köpek saldırısından kurtarmak için araya giren ve yüzüne 90’dan fazla dikiş atılan altı yaşındaki Bridger Walker günün kahramanı oldu. Walker, “Biri ölecekse bu ben olmalıyım diye düşündüm” dedi.

Bridger Walker
Kardeşini köpek saldırısından kurtardı

Tüm dünya, kız kardeşini köpek saldırısından kurtaran genç kahraman Bridge Walker’ı konuşuyor.

ABD basının aktarmış olduğu habere göre, Wyoming eyaletinde 9 Temmuz’da yaşanan olayda Alman kurdu kırması köpeğin kız kardeşine doğru geldiğini gören Bridger, kardeşini korumak için araya girdi. Köpeği korkutup kaçırmak isterken saldırıya uğrayan çocuk, yüzünün çeşitli yerlerinden yaralandı.

Bridger Walker
SÜPER KAHRAMANLARDAN WALKER’A ALKIŞ

Yaklaşık olarak iki saat süren bir ameliyata alınan minik kahramanın yüzüne 90’dan fazla dikiş atıldı. Walker’ın süper kahraman filmi ‘Avengers’ hayranı olduğunu söyleyen teyzenin paylaşımı ünlü oyuncu Anne Hathaway’in ilgisini çekti. Walker ile kız kardeşinin resmini kendi hesabından paylaşan Hathaway, “Ben bir Avenger değilim ama bir süper kahraman gördüğüm zaman onu tanırım. Umarım hayatımda senin yarın kadar bile cesur olmayı başarabilirim” diye yazdı.

Bridger Walker

Hathaway, ayrıca Avengers kahramanlarından Hulk’u canlandıran Mark Ruffalo’yu da etiketleyerek” Takım arkadaşına ihtiyacın var mı?” diye sordu. Bunun üzerine Walker, filmdeki bütün oyuncuların radarına girdi.

Walker ailesi Ruffalo başta olmak üzere diğer süper kahramanları canlandıran oyunculardan Tom Holland, Hugh Jackman ve Zachary Levi’nin kendilerine ulaştığını söyledi.

Kaptan Amerika’yı canlandıran Chris Evans da aileye bir video yolladı. “Sen bir kahramansın. Yaptığın şey çok cesurcaydı. Kardeşin senin gibi bir abiye sahip olduğu için çok şanslı. Senin gibi insanlara ihtiyacımız var” dedi. Evans, küçük kahraman Bridger’a orijial Kaptan Amerika kalkanı sözü verdi.

Tarihin en büyük Bitcoin dolandırıcılığı ! Apple, Elon Musk, Bill Gates ve Jeff Bezos dahil çok sayıda ünlü isim işin içinde

Mısır Patlağı

Benzer Yazılar

1 Comment

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.